szkola
przezdszkole
firma
esklep
stacja
gmina

WZMOCNIJ POZYCJĘ PRZEDSZKOLA

ZWIĘKSZ ZAINTERESOWANIE PLACÓWKĄ

POTWIERDŹ WIARYGODNOŚĆ PRZEDSZKOLA

ZWIĘKSZ ZAUFANIE RODZICÓW

PROMUJ SWOJE PRZEDSZKOLE JESZCZE SKUTECZNIEJ

PREV
NEXT

CZYM JEST PROGRAM WIARYGODNE PRZEDSZKOLE?

Kategoria Wiarygodne Przedszkole powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie promowania wiarygodnego, solidnego i rzetelnego wizerunku polskich Przedszkoli, które reprezentują odpowiedni poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają bezpieczeństwo. Przyznawany Certyfikat Wiarygodności jest dowodem spełniania powyższych kryteriów i potwierdzeniem wysokich standardów funkcjonowania Przedszkola.

DLA KOGO PROGRAM WIARYGODNE PRZEDSZKOLE?

Podstawowym kryterium uczestnictwa w Programie Wiarygodne Przedszkole jest spełnianie wymaganego standardu edukacyjnego. Są to placówki, które mogą pochwalić się ciekawą bazą dydaktyczną oraz w pełni zapewniają bezpieczeństwo swoim podopiecznym, co jest niezwykle istotne dla każdego rodzica.

Warunki uczestnictwa w Programie i otrzymania unikalnego wyróżnienia

Deklaracja Uczestnictwa

Wypełnienie Deklaracji Uczestnictwa w Programie .

Regulamin Programu

Akceptacja Regulaminu Programu oraz dostarczenie wymaganych dokumentów.

Weryfikacja

Pozytywne przejście weryfikacji przeprowadzonej przez Kapitułę Programu w oparciu o procedury przewidziane w Regulaminie.

Standardy Wiarygodnego Przedszkola

Celem projektu jest ułatwienie potencjalnym, zainteresowanym rodzicom wyboru takiego Przedszkola, które w pełni spełni ich oczekiwania i potrzeby, a także wyróżnia się na rynku edukacyjnym.

Regulamin do Pobrania

Regulamin on-line

TOP