WZMOCNIJ POZYCJĘ PRZEDSZKOLA

ZWIĘKSZ ZAINTERESOWANIE PLACÓWKĄ

POTWIERDŹ WIARYGODNOŚĆ PRZEDSZKOLA

ZWIĘKSZ ZAUFANIE RODZICÓW

PROMUJ SWOJE PRZEDSZKOLE JESZCZE SKUTECZNIEJ

PREV
NEXT

CZYM JEST PROGRAM WIARYGODNE PRZEDSZKOLE?

Kategoria Wiarygodne Przedszkole powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie promowania wiarygodnego, solidnego i rzetelnego wizerunku polskich Przedszkoli, które reprezentują odpowiedni poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają bezpieczeństwo. Przyznawany Certyfikat Wiarygodności jest dowodem spełniania powyższych kryteriów i potwierdzeniem wysokich standardów funkcjonowania Przedszkola.

DLA KOGO PROGRAM WIARYGODNE PRZEDSZKOLE?

Podstawowym kryterium uczestnictwa w Programie Wiarygodne Przedszkole jest spełnianie wymaganego standardu edukacyjnego. Są to placówki, które mogą pochwalić się ciekawą bazą dydaktyczną oraz w pełni zapewniają bezpieczeństwo swoim podopiecznym, co jest niezwykle istotne dla każdego rodzica.

Warunki uczestnictwa w Programie i otrzymania unikalnego wyróżnienia

Deklaracja Uczestnictwa

Wypełnienie Deklaracji Uczestnictwa w Programie .

Regulamin Programu

Akceptacja Regulaminu Programu oraz dostarczenie wymaganych dokumentów.

Weryfikacja

Pozytywne przejście weryfikacji przeprowadzonej przez Kapitułę Programu w oparciu o procedury przewidziane w Regulaminie.

Standardy Wiarygodnego Przedszkola

Celem projektu jest ułatwienie potencjalnym, zainteresowanym rodzicom wyboru takiego Przedszkola, które w pełni spełni ich oczekiwania i potrzeby, a także wyróżnia się na rynku edukacyjnym.

Regulamin do Pobrania

Regulamin on-line

TOP