szkola
przezdszkole
firma
esklep
stacja
gmina

Rusza nowa edycja

Miło nam zakomunikować, iż w związku z ukazaniem się wyników szóstoklasistów za rok szkolny 2015/2016 Organizator Programu Wiarygodna Szkoła Podstawowa uruchamia jego IV edycję. Warto również podkreślić, że do tej pory wyróżniliśmy już ponad 2000 szkół i przedszkoli!

Przypominamy, że do Programu mogą przystąpić te szkoły podstawowe, które zdobyły co najmniej piąty stanin w dziewięciostopniowej skali, która jest powszechnie używana przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i komisje okręgowe, przeprowadzające zewnętrzne egzaminy w oświacie.

Szkoły muszą także spełnić określone standardy w obszarach bazy i zapewnianego bezpieczeństwa. W tym celu, w każdej szkole zostaje przeprowadzana dodatkowa weryfikacja właśnie tych obszarów. Szczegóły procesu kwalifikacji i weryfikacji do Programu zawarte są w regulaminie.

Każda wyróżniona szkoła otrzymuje Certyfikat Wiarygodna Szkoła Podstawowa , który jest szczególnym i prestiżowym wyróżnieniem Uczestnika Programu, potwierdzającym jego solidność, rzetelność i wiarygodność pod względem zapewnienia właściwego poziomu edukacyjnego, wychowawczego i bezpieczeństwa w szkole. Posiadanie Certyfikatu sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły zarówno w regionie jej działalności, ale też w Polsce. Dzięki Certyfikatowi Uczestnik Programu wzmacnia również swoją pozycję wśród innych szkół jako wiarygodny partner w edukacji oraz podkreśla prestiż Szkoły i właściwe jej zarządzanie.

Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe do wzięcia udziału w bezpłatnej weryfikacji, której pozytywne przejście uprawnia do uczestniczenia w Programie. Aby zgłosić szkołę kliknij TUTAJ .

TOP